LA Girls Electrify





Väldigt fint! Och dina rosor är underbara!
Grym färg! Det syns ännu mer hur lysande grönt det är i det gamla inlägget, och jag dog just en smula när jag såg den söta igelkotten. Och jag måste fan beställa mer från LAG snart! Hoppas de kommer med någon fin rabatt i slutet av månaden!
Älskar sista bilden! Och lacket är också fint.
Superfint ju, älskar grönt och så fina naglar du har. Kan inte du göra ett inlägg där du berättar lite hur du vårdar dina naglar, filar de, tar hand om de? Vore bra och se lite vad du använder och gör för att få de så fina!
Mycket vackert och odisket.
På tal om hösten, har du sett nått om Nubars höstkollektion? Jag har inte hittat nått alls men visst måste de väl komma med en sån?
Underbar grön färg:) LAG är ett för mig outforskat märke, vet att det finns där men aldrig handlat det.
Hej! Vi är två som har bloggen, Sminkan och Emma. Sminkan startade bloggen 2007 och Emma blev permanent medbloggare 2008.
Med sånna tjusiga trädgårdsbilder är spam förlåtet.