Äntligen! Layla tillkännager att det är dags!

Åh... Jag som inte borde köpa fler lack just nu. Säger dock som Pamsan, varifrån köper man Laylas?
Fy dig som berättar sånt, nu fick jag ju ännu fler lemmings..... :)
Oj! Coffee lover är ett måste pga namnet och Misty blush ser mycket fin ut.
Amen vaf.. VART kan man hitta dom nånstans?!
Vad snygga de ser ut!! Jag säger som du: Äntligen!!
Åh hurra! Då blir det till att sambeställa eller hur?:) Har inte beställt några ännu...
Yay! Hur mkt kostar de, och var får man tag på dem?
Tror du de är finare än hits, eller är det bättre att jag tar mig i kragen och beställer dem?
Å det var på tiden! :D
Pamsan! Man hittar dem på Laylas hemsida. De är dock inte släppta för försäljning än, tror jag, men de kommer snart.
Nageldraken! Du kan ta det lite lugnet, de är inte släppta än men snart. På Laylas webshop köper man dem.
Jenny! hahaha, ja, och det finns så många fler läckra hololack i pipeline. Jag längtar efter att få tag på Jade-lacken också.
Veronica! Ja, Misty Blush har jag haft som nummer ett lemming sedan jag först såg promobilderna för lääääääänge sen.
Ellet! Laylas hemsida inom en snar framtid. dock inte än.
MNPO! Ja, äntligen! Jag har längtat ihjäl mig!
Emma! Japp, det låter bra. Iiiiiiih!!!! Men som sagt, vi får hålla ut lite till.
Kerstin! De finns, inom kort, påLlaylas hemsida. Jag tror de kostar runt 10 euro styck och frakten går på 30 eller 15 euro beroende på hur stor summa man handlar för.
Cactus! Ja, jag är så glad att äntligen få visa bilden alla fall. Har varit plågsamt att hålla på den i så många månader. Ser fram emot att få köpa lacken också! Yay!
Men köp dem på Harlow & Co! Gratis frakt ju!
Andrea! De kostar 16 dollar flaskan där, men från Laylas hemsida får man dem för 10 euro. Man tjänar alltså in frakten och dessutom, ingen tull inom EU!
Hej! Vi är två som har bloggen, Sminkan och Emma. Sminkan startade bloggen 2007 och Emma blev permanent medbloggare 2008.
Uh-oh. Äger inte något Layla än men det får nog bli dags att köpa snart. Vart hittar man dom?